Covid-19 Özel

Pürüzsüz ve Kolay Entegrasyon

Bir yılı aşkın süredir yüz yüze geldiğimiz pandemi diş hekimlerinin de işini ve hayatını bir çok yönden etkiledi. Medicasimple olarak biz tüm bu süreci en yakından takip edip, hekimlerimizin bu süreci yara almadan atlatması bir yana tüm bu olan bitenden bir ders çıkarıp ileriye dönük yatırımlar yaparak olanları lehine çevirmesini hedefliyoruz.

Online SMS / Arama

Medicasimple paneli üzerinden kliniğiniz adına tanımladığınız numara ile tüm kayıtlı hastalarınıza ulaşabilirsiniz. Dahası ise bundan yararlanmak için kliniğinizde olmanıza gerek yok.
Hastalarınız için bir diğer kolaylık ise Online Sohbet. Hastalarımız herhangi bir konuda hekimine uygulamamız üzerinden danışabiliyor ve aynı kanal aracılığıyla geri dönüş alabiliyorlar.

Temassız Banko

Covid-19 herhangi bir temas durumunda bizleri endişelendiren, bu risklerden kaçınamayacağımız bir durum. Temassız banko işlemleri bu konuda hayat kurtarıyor. Onlarca kağıdı ortadan kaldırıp, anamnez, onam, KVKK gibi formları online olarak doldurulup, tüm yasal sınırların içinde kalarak sistemlerimize kayıt edilmesini sağlıyoruz.

Online Ödeme

Klinikler diğer işletmeler gibi ayakta kalmak ve hizmetlerini sürdürebilmek adına ödeme almak zorundalardır. Konu da bu olunca tıpkı online alışveriş yapar gibi tamamlanmış tedaviler için bekleyen ödemeleri online olarak hastalara hatırlatıyor ve kendilerine iletilen bir link üzerinden ödemelerin yapılmasına imkan sağlıyoruz.

Raporlama

Kliniğinizde olan biteni, yeni eklenen hasta sayısından oluşturulan tedavi planı sayısına, tamamlanan görevlerden, iptali gerçekleşen randevulara kadar her ulaşmak istediğiniz veriye saniyeler içerisinde raporlama ekranında sizlere ulaştırır.

Medicasimple Desteği

Pandemi sürecinde ve yakın gelecekte tüm ekibimizle hekimlerimize yardım etmek, onların hayatlarını kolaylaştırmak ve klinik içi tüm süreçleri iyileştirmek için çalışmalarımıza tüm hızla devam ediyoruz.

Her zaman değişikliklere adapte olmak, hastalarına daima dünya standartlarında hizmet sunmak ve klinik kalitesini üst seviyelere çıkarmak isteyen hekimlerimizin yanındayız.

Bugün Medicasimple ile tanışabilirsiniz.
Medicasimple'ın kliniğinize nasıl fayda sağlayacağını öğrenmek için demo talep edin.
Randevu Oluştur.