Başlangıç

Medicasimple’ı kullanmaya nasıl başlarım?

İlk olarak mevcut programınızdan verileri almamız gerekiyor. Ekibimizden biri süreç boyunca size yardımcı olacaktır. Eğitim aldıktan sonra direkt başlayabilirsiniz. Geçişten sonraki ilk hafta ileri seviye kullanım için eğitim sağlıyoruz.

✓  Planlı düzenli geçiş
✓  Tüm aşamalarda destek ekibi yanınızda
✓  Kurulum sonrası destek

Medicasimple’a nasıl geçiş yapabilirim?

Karar verdikten sonra ortalama 2 hafta, veri aktarım süreciniz yoksa 2 gün içerisinde bile başlayabilirsiniz.                                                      

✓  Hızlı ve kolay geçiş
✓  Uzun bekleme süresi yok

Kliniğim aktif çalışırken Medicasimple’a geçiş sağlayabilir miyim?

Tabiki, çoğunlukla klinik aktif çalışırken geçişi yapıyoruz. Destek ekibi rahat ve stressiz bir geçiş yapmanızı sağlayacaktır.                                   

Ekibim de eğitim alacak mı?

Yaklaşık 2 saat süren bir eğitimin ardından ekibinizle birlikte Medicasimple’ı kullanabilirsiniz. Destek ekibi bu zamana kadar 100’ün üstünde kliniğin başarılı entegrasyonunu sağladı.
*15+ kişi kliniklerde birde fazla seans yapılması gerekebilir.

Medicasimple hangi hasta verilerini transfer edebilir?

Neredeyse tüm veriler; hasta özlük bilgileri, randevular, tedavi planları, sms iletişim geçmişi, ödemeler, cari hesaplar, hekim hakedişleri.          

✓  Veri kaybı yok
✓  Bire bir aktarım

Medicasimple kurulum ve eğitimi için kim yardımcı olacak?

Ekibimiz tüm süreç boyunca size kişisel olarak rehberlik edecektir. Ayrıca bilgi bankası içerisinde kullanım için 100+ üstünde makale ve video bulunmakta.

✓  Tüm sorularınız için hesap yöneticisi
✓  Makale ve Video'lar

Karar vermeden önce Medicasimple’ı deneyebilir miyim?

Tabiki, +90 506 721 41 27, partner@medicasimple.com mail adresi, WhatsApp ya da sağ alttaki chat aracılığıyla bizimle iletişime geçtiğinizde görmeniz için demo hesabı oluşturacağız.

Destek

Medicasimple hakkındaki sorularımı kime sormalıyım?

Destek ekibimize uygulama içi chat, telefon ve whatsapp aracılığıyla her zaman ulaşabilirsiniz. Uygulama içi chatte 7/24 aktif dönüş sağlıyoruz.

✓  Hızlı, çözüm odaklı
✓  Destek için ekstra ücret almıyoruz
✓  Kolay yazılım

Yeni başlayan personelim var kim eğitecek?

Medicasimple kullanımı kolay bir uygulama olduğu için genellikle klinik içerisinden biri kolayca eğitim sağlayabiliyor. Yardımcı makale ve video’ların yanında tabiki destek ekibimiz de yeni personelin eğitimine katkı sağlayacaktır.

Medicasimple yazılımına erişilemediği durum olur mu?

Bu pek mümkün değil. %99,5 oranında erişilebilirlik taahhüt ediyoruz. Medicasimple’ı kullanamayacağınız durumlar çok kısadır ve neredeyse hiç farkedilmez. Medicasimple altyapısı ekstra yük aldığında kendini otomatik büyüten ve biri düştüğünde diğeri 2sn sonra ayağa kalkan bir çok server üstüne kuruludur.

Kliniğimde internet kesilirse ne olur?

Medicasimple çok düşük bir bant aralığında çalıştığı için cep telefonundan hotspot açarak kolay bir şekilde Medicasimple kullanmaya devam edebilirsiniz.

Kullanım

Apple Macbook ve iPad’lerde çalışır mı?

Evet, Medicasimple internet bağlantısı olan tüm cihazlarda çalışır. Ayrıca iOS ve Android için uygulama mağazalarından mobil uygulamaları mevcuttur.

Veri yedeklemesi yapmama gerek var mı?

Hayır, veri yedeklemesi için hiçbir şekilde aksiyon almanıza ve endişelenmenize gerek yok, Medicasimple günlük olarak verilerinizi otomatik yedekler.

Fiyatlandırma

Abonelik bedeline neler dahil?

Tüm işlevler, güncellemeler, günlük yedeklemeler, depolama alanı, uygulama içi ve telefonla destek, doktor olmayan sınırsız kullanıcı.

Paket fiyatına dahil olmayan tek konu çok düşük ücretli olan SMS, E-fatura gönderme bedelleridir. (Medicasimple SMS ya da E-fatura kontörü satmaz)

✓  Gizli maliyet yok
✓  Sürekli gelişen yazılım

Kliniğimdeki her bilgisayar cihaz için ödeme yapmalı mıyım?

Hayır, Medicasimple randevu yazılan hekim başına aylık olarak ücretlendirilir.                                      

Destek almak için ücret ödemeli miyim?

Bizi kliniğinizin başarı ortağı olarak düşünebilirsiniz, sadece Medicasimple özelinde değil, elimizdeki tüm bilgi birikimini sizinle ekstra ücret almadan paylaşıyoruz.

Kliniğimde bazı hekimler yarı zamanlı çalışıyor bu durumda onlar için tam abonelik bedeli ödemeli miyim?

Maksimum haftada 2 gün çalışan hekimler için yarı zamanlı ücretlendirme uyguluyoruz.

Ekibime yeni bir asistan katıldı, onun adına ödeme yapmalı mıyım?

Doktor harici tüm personellerinizi uygulamaya ücretsiz bir şekilde kayıt edebilirsiniz. Sınırsız şekilde kullanıcı açabilirsiniz

Güvenlik

Hasta verilerimin mülkiyeti bana ait olacak?

Evet verilerin kontrolü her zaman sizdedir. Hasta verilerinizi ayrı, güvenli ve şifreli olarak saklıyoruz. Bir gün bizden ayrılırsanız, tüm verilerinizi alabilirsiniz. Verileriniz ayrılmanız itibariyle 2 Ay kadar saklandıktan sonra geri dönüşü olmayacak şekilde otomatik sistemimizden silinecektir.

Medicasimple klinik verilerimi kullanıyor mu?

Ekibimiz yazılımımızı daha iyi anlamak ve geliştirmek için verilerinizi analiz ediyor, örneklemek gerekirse yeni bir özellik çıkarttığımızda özelliğin hangi kısımları kullanılıyor, hangi kısımları zayıf kaldı analizleri yapıyoruz.

Bu veriler anonim olup hiçbir hastayla ilişkili değildir.

Verilerim ne kadar güvende?

Çalıştığımız teknolojiler son teknolojilerdir ve güvenlik açıkları sürekli kontrol edilir. Verilerinizi mümkün olduğunca güvenli tutmak için olağan tüm önlemleri alıyoruz.

Bugün Medicasimple ile tanışabilirsiniz.
Medicasimple'ın kliniğinize nasıl fayda sağlayacağını öğrenmek için demo talep edin.
Demo İzle