Başlangıç

Medicasimple’ı kullanmaya nasıl başlarım?

İlk adım, kliniğinizdeki mevcut programınızdan verilerilerin sistemimize aktarılmasıdır. Ekip arkadaşlarımız bu süreç boyunca size her türlü yardımı sağlayacaktır. Sistemin kullanımına dair eğitim aldıktan sonra direkt kullanıma başlayabilirsiniz. Veri aktarımından sonraki ilk hafta, ileri seviye kullanım için eğitim sağlıyoruz.

✓  Planlı düzenli geçiş
✓  Tüm aşamalarda destek ekibi yanınızda
✓  Kurulum sonrası destek

Medicasimple’a nasıl geçiş yapabilirim?

Medicasimple’a geçiş kararını verdikten sonra ortalama 2 hafta, veri süreciniz yoksa 2 gün içerisinde bile Akıllı Klinik Yönetimi sistemi kullanımına başlayabilirsiniz

✓  Hızlı ve kolay geçiş
✓  Uzun bekleme süresi yok

Kliniğim aktif olarak çalışırken Medicasimple’ın Akıllı Klinik Yönetimi Sistemine geçiş sağlayabilir miyim?

Tabii ki. Çoğunlukla klinik içi siste m geçişlerini klinik aktif olarak çalışırken gerçekleştiriyoruz. Destek ekibimiz, rahat ve stressiz bir geçiş yapmanızı sağlayacaktır.

Ekibim de eğitim alacak mı?

Yaklaşık 2 saat süren bir eğitimin ardından ekibinizle birlikte Medicasimple’ı kullanabilirsiniz. Destek ekibimiz, bugüne kadar 100’ün üstünde kliniğin sisteme başarılı entegrasyonunu sağladı.
*15+ kişinin çalıştığı kliniklerde birden fazla eğitim seansı gerekebilir.

Medicasimple ile hangi hasta verilerini transfer etmek mümkün?

Neredeyse tüm veriler; hasta özlük bilgileri, randevular, tedavi planları, SMS iletişim geçmişi, ödemeler, cari hesaplar ve hekim hakedişleri.

✓  Veri kaybı yok
✓  Birebir aktarım

Medicasimple kurulumu ve eğitimi için kim yardımcı olacak?

Ekibimiz tüm süreç boyunca size kişisel olarak rehberlik edecektir. Ayrıca bilgi bankası içinde faydalanmanız için 100+ makale ve video bulunuyor.

✓  Tüm sorularınız için hesap yöneticisi
✓  Makale ve Video'lar

Nihai bir karar vermeden önce Medicasimple’ı deneyebilir miyim?

Tabii ki. GSM +90 506 721 41 27, partner@medicasimple.com e-posta adresi, WhatsApp, ya da sağ alttaki chat paneli aracılığıyla bizimle iletişime geçtiğinizde, Medicasimple’ın nasıl çalıştığını görmeniz için sizin için bir demo hesabı oluşturacağız.

Destek

Medicasimple hakkındaki sorularımı kime sormalıyım?

Destek ekibimize uygulama içi chat, telefon ve WhatsApp aracılığıyla destek ekibimize her zaman ulaşabilirsiniz. Uygulama içi chat panelinde 7/24 aktif dönüş sağlıyoruz.

✓  Hızlı ve çözüm odaklı
✓  Ücretsiz destek
✓  Kolay yazılım

İşe yeni başlayan personelimi kim eğitecek?

Medicasimple kolay bir kullanıma sahip olduğu için genellikle kliniğiniz içerisinden biri, yeni personelinize sistemin kullanımını kolaylıkla öğretebilir. Yardımcı makale ve videoların yanı sıra, destek ekibimiz de elbette yeni personelizin eğitimine katkı sağlayacaktır.

Medicasimple yazılımına erişimin mümkün olmadığı durumlar olur mu?

Bu pek mümkün değil. % 99,5 oranında yüksek erişebilirlik taahhüt ediyoruz. Medicasimple’a erişim sağlanamadığı durumlarda bu süre çok kısadır ve neredeyse hiç fark edilmez. Kullandığımız altyapı, ekstra yük durumunda otomatik olarak kendiliğinden büyüyen ve altyapıyı oluşturan unsurlardan birinin etkisiz hâle gelmesi durumunda 2 saniye içerisinde tekrardan işlevsel hâle gelen birçok server üstüne kurulur.

Kliniğimde internet kesilirse ne olur?

Medicasimple çok düşük bir bant aralığında çalıştığı için, cep telefonunuzdan tethering veya hotspot özelliği üzerinden mobil internet bağlantısı yoluyla da Medicasimple’ı kullanmaya devam edebilirsiniz.

Kullanım

Apple Macbook ve iPad’lerde çalışır mı?

Evet, Medicasimple internet bağlantısı olan tüm cihazlarda çalışır. Ayrıca iOS ve Android için uygulama mağazalarından mobil uygulamaları mevcuttur.

Veri yedeklemesi yapmama gerek var mı?

Hayır, veri yedeklemesi için hiçbir şekilde aksiyon almanıza ve endişelenmenize gerek yok, Medicasimple günlük olarak verilerinizi otomatik yedekler.

Fiyatlandırma

Abonelik bedeline neler dahil?

Tüm işlevler, güncellemeler, günlük yedeklemeler, depolama alanı, uygulama içi ve telefonla destek, doktor olmayan sınırsız kullanıcı.

Paket fiyatına dahil olmayan husus, çok düşük ücretli olan SMS ve E-fatura gönderme bedellerdir. (Medicasimple SMS ya da E-fatura kontörü satmaz.)

✓  Gizli maliyet yok
✓  Sürekli gelişen yazılım

Kliniğimdeki her bilgisayar cihaz için ödeme yapmalı mıyım?

Hayır, Medicasimple adına randevu oluşturulan her hekim başına aylık olarak ücretlendirilir.

Destek almak için ücret ödemeli miyim?

Medicasimple’ı kliniğinizin başarı ortağı olarak düşünebilirsiniz. Yalnızca Akıllı Klinik Yönetim Sistemimiz olan Medicasimple özelinde değil, elimizdeki tüm bilgi birikimin herhangi bir ekstra ücret talep etmeksizin sizinle paylaşıyoruz.

Kliniğimde bazı hekimler yarı zamanlı çalışıyor. Bu durumda onlar için tam abonelik bedeli ödemeli miyim?

Haftada maksimum 2 gün çalışan hekimler için yarı zamanlı ücretlendirme uyguluyoruz.

Ekibime yeni bir asistan katıldı; onun için ek ödeme yapmalı mıyım?

Doktorlar hariç, personellerinizin hepsini uygulamaya ücretsiz bir şekilde kayıt edebilirsiniz. Sınırsız sayıda kullanıcı oluşturabilirsiniz.

Güvenlik

Hasta verilerimin mülkiyeti kime ait olacak?

Hasta verileri size ait bilgiler olmakla birlikte, kontrolü de her zaman sizdedir. Hasta verilerinizi ayrı ayrı, güvenli ve şifrelenmiş olarak saklıyoruz. Hizmetlerimiz ile ilişiği kesmeniz durumunda, verilerinizi sistemimiz üzerinden alabilirsiniz. Mevcut verileriniz, Akıllı Klinik Yönetim Sistemini kullanmayı bırakmanız itibariyle 2 aylık saklandıktan sonra geri dönüşü olmaksızın sistemimizden otomatik olarak silinecektir.

Medicasimple klinik verilerimi kullanıyor mu?

Ekibimiz, yazılımımızı daha iyi kavramak ve geliştirmek adına verilerinizi analiz etmektedir. Örneğin, uygulama üzerinde yeni bir özellik yaratıldığında, bahsi geçen özelliğin hangi kısımlarının verimli bir şekilde kullanıldığını, hangi kısımlarının ise gelişime ihtiyaç duyduğunu belirlemek üzere veri analizleri gerçekleştiriyoruz.
Bu veriler anonim nitelikle olup, hiçbir hasta ile ilişkili değildir.

Akıllı Klinik Yönetim Sistemi ile verilerim ne kadar güvende?

Son teknolojilerle size hizmet veriyor ve potansiyel güvenlik açıklıklarını sürekli kontrol ediyoruz. Buna uygun olarak da verilerinizi güvende tutmak için tüm gerekli olağan önlemleri alıyoruz.

Bugün Medicasimple ile tanışabilirsiniz.
Medicasimple'ın kliniğinize nasıl fayda sağlayacağını öğrenmek için demo talep edin.
Demo İzle